Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z uwagi na duże zainteresowanie ze strony rodziców umieszczeniem w naszej placówce dzieci w wieki poniżej drugiego roku życia, wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców  rozszerzamy naszą ofertę o opiekę dzienną nad dziećmi obejmującą roczne przygotowanie do przedszkola.

Nasi najmłodsi również tak jak przedszkolaki czyli dzieci od 2,5 roku życia będą obcowali z językiem angielskim w sposób naturalny  tj: komunikatywny. Pobyt w naszej palcówce dzieci najmłodzszych do 2, 5 roku życia to nie tylko czas opieki nad dziećmi spędzony bez mamy i taty ale również czas intensywnego rozwoju w sposób naturalny - panie opiekunki pomiędzy sobą rozmawiają w języku angielskim a także do dzieci zwracają się w języku angielskim. Jest to najbardziej naturalna i skuteczna metoda poznawania języka i jego melodyjności.

Niewątpliwie jest to ogromna szansa Państwa dzieciom na dwujęzyczność (co zaowocuje znajomością obu języków w sposób tak naturalny jak w rodzinach dwujęzycznych).