Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UWAGA RODZICE

W związku z rekrutacją do przedszkoli na rok szkolny 2019/2020, która rozpocznie się 25.02.2019r., prosimy rodziców,którzy deklarują kontynuowanie wychowania przedszkolnego przez ich dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy”, do odbierania w sekretariacie druków deklaracji.

Wypełnione i podpisane deklaracje należy dostarczyć do sekretariatu w nieprzekraczalnym terminie-do 18 lutego 2019 r. (poniedziałek) do godz. 15.00.

Zgodnie z art.153 ust.2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U z 2018 r. poz .996 ze zm.), rodzice dzieci przyjętych do danego publicznego przedszkola, danego oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej lub danej publicznej innej formy wychowania przedszkolnego, corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, tym oddziale przedszkolnym w publicznej szkole podstawowej lub tej innej formie wychowania przedszkolnego, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.