Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                                                                     Szanowni Rodzice

W dniu 26 marca 2019 roku o godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną i wywieszona w placówce lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Następnie, do 29 marca 2019 roku, w godz.8.00-16.00 ( w dniu 29 marca do godz.15.00) będą podpisywane Oświadczenia potwierdzenia woli przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. na rok szkolny 2019/2020 przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola a wyłonionych w drodze rekrutacji.

Uwaga!

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem dziecka z listy kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c.

Przy podpisywaniu oświadczeń niezbędny będzie PESEL dziecka.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. na rok szkolny 2019/2020 oraz informacja o liczbie wolnych miejsc, zostanie podana do publicznej wiadomości i wywieszona w placówce w dniu 01 kwietnia 2019 roku.