Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                                     Sprawa pilna

                                                               Szanowni Rodzice

dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 oraz kontynuujących wychowanie przedszkolne

W związku z planowanym rozpoczęciem pracy przedszkola od 1 września 2020 roku, chcielibyśmy poznać Państwa potrzeby w zakresie opieki i korzystania przez Państwa dzieci z wychowania przedszkolnego.

Uprzejmie prosimy o przekazanie drogą mailową na adres przedszkola:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

informacji o tym, czy potrzebujecie Państwo zapewnienia opieki dla swoich dzieci i planujecie ich uczęszczanie w nowym roku szkolnym.

Informację należy przesłać do dnia 19 sierpnia (środa)!!!

Jednocześnie przypominamy, że  dzieci w wieku 6 lat są obowiązane odbyć w przedszkolu roczne przygotowanie przedszkolne!

Uprzejmie prosimy o bieżące śledzenie ważnych informacji, które będą ukazywać się na stronie internetowej naszego przedszkola, związanych z przyjmowaniem dzieci w reżimie sanitarnym oraz z organizacją pracy przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

                                                                                                         Dyrekcja przedszkola