Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w placówce związaną z zachorowaniem jednej z pracownic na Covid-19, decyzją pracownika Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, oddział w Białymstoku, otrzymaną dnia 14.11.2021 w godzinach wieczornych, zostają objęci kwarantanną w dniach od 15.11.2021 do 22.11.2021 włącznie jedynie pracownicy placówki oraz dzieci obecne w dniu 12.11.2021r w przedszkolu

Powyższą decyzję o zawieszeniu zajęć i zamknięciu placówki we wskazanym terminie oraz objęciu nadzorem epidemiologicznym pracowników i uczniów, uzasadnia bezpośredni kontakt z zarażoną pracownicą.

Jednocześnie informujemy, że placówka będzie realizowała nauczanie w systemie zdalnym – treści zamieszczane będą na facebooku przedszkola.

Opłaty za wyżywienie w dniu 15.11.2021 i kolejnych dniach, nie będą naliczane.

Przepraszamy za niedogodności związane z powyższą sytuacją, która została podjęta z uwagi na zagrożenie zdrowia uczniów i nauczycieli, co uzasadnia rozporządzenie Ministra edukacji Narodowej z dnia 12.08.2020r.

Z poważaniem

Dyrekcja przedszkola „SŁONECZNE ELFY”