Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga rodzice ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 w czasie rekrutacji uzupełniającej

 

W dniu 23 czerwca 2022 roku o godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną i wywieszona w placówce oraz udostępniona na stronie internetowej przedszkola lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” w Białymstoku, w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2022/2023.

Następnie, w terminie do 29 czerwca 2022 roku do godz. 15.00, rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia podpisują w przedszkolu Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” w Białymstoku na rok szkolny 2022/2023.Oświadczenia można podpisywać w godz.8.00-16.00,w dniu 29 czerwca do godz.15.00.Druki oświadczeń w wersji papierowej dostępne będą w przedszkolu lub do pobrania na stronie internetowej. Opcjonalnie istnieje możliwość potwierdzenia woli zapisu tylko poprzez elektroniczny system naboru.

Uwaga!

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” w Białymstoku na rok szkolny 2022/2023 w rekrutacji uzupełniającej oraz informacja o liczbie wolnych miejsc ,zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną w dniu 30 czerwca 2022 roku o godz.15.00.Informacja będzie również dostępna na stronie internetowej przedszkola oraz poprzez zalogowanie do systemu naboru (dla rodziców, którzy złożyli wnioski elektronicznie).

Oswiadczenie potwierdzenia woli przyjęcia - word

Oswiadczenie potwierdzenia woli przyjęcia - pdf