Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice

    W związku z rekrutacją do przedszkoli na rok szkolny 2023/2024, która rozpocznie się 27 lutego 2023 roku, prosimy rodziców, którzy deklarują kontynuowanie wychowania przedszkolnego przez ich dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy” w Białymstoku do wypełniania i podpisania druków deklaracji.
    Druki będą dostępne w sekretariacie przedszkola, do pobrania na stronie internetowej przedszkola oraz na facebooku placówki.
    Należy je wypełnić, podpisać czytelnie oraz zwrócić do przedszkola w nieprzekraczalnym terminie do 20 lutego 2023 roku.
    Przy wypełnianiu druku deklaracji, proszę zwrócić uwagę na zmienioną nazwę naszej placówki przedszkolnej.

 Druk do pobrania


Zgodnie z art. 153 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe ( Dz.U. z 2021r., poz. 1082), rodzice dzieci przyjętych do danego publicznego przedszkola, danego oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej lub danej publicznej innej formy wychowania przedszkolnego, corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego tym przedszkolu, w tym oddziale przedszkolnym w publicznej szkole podstawowej lub tej innej formie wychowania przedszkolnego, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.

Dyrekcja przedszkola