Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

2. REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024


Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Elfy” w Białymstoku, jako placówka wyłoniona w konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego w okresie od 01 września 2021 roku do 31 sierpnia 2025 roku, będzie uczestniczyło aktualnie w rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 na zasadach, jakie obowiązują przedszkola samorządowe/ oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok. Postępowanie rekrutacyjne odbywa się z wykorzystaniem systemu informatycznego w ustalonych terminach, w oparciu o kryteria ustalone w ustawie z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe ( Dz. U. z 2021r., poz.1082 ze zm.) ( kryteria ustawowe) oraz określone przez Radę Miasta Białystok ( kryteria samorządowe).

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2023/2024, w tym harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego, poradnik dla rodziców, dostępne są na stronie internetowej www.bialystok.pl w zakładce Dla mieszkańców /Edukacja/ Rekrutacja, na stronie internetowej przedszkola w zakładce Rekrutacja – link do powyższej strony oraz do wglądu w przedszkolu.