Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczyciele przedszkola

MAŁGORZATA LITMAN - Dyrektor ds. pedagogicznych

Mgr pedagogiki w specjalności Nauczanie Początkowe, absolwentka Podyplomowego Studium Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Przygodę z dydaktyką rozpoczęła jako nauczyciel  akademicki na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku, później Uniwersytetu w Białymstoku.

Czytaj więcej...

JUSTYNA MUTWICKA

Pani Justyna  Mutwicka jest absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie w Białymstoku. Jak sama mówi, nauczycielem jest nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z zamiłowania. W swoją pracę wkłada całe swoje serce. Ponadto, pani Justyna jest osobą młodą i energiczną, dzięki czemu otacza wszystkich swoją świeżą i zawsze pozytywną energią.

Czytaj więcej...

Bożena Szejda

 

Bożena Szejda

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego - Filia w Białymstoku w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej. 

Czytaj więcej...

Barbara Berska-nauczyciel przedszkola

Jestem absolwentką SWP im Stefanii Sempołowskiej w Białymstoku. Posiadam długi staż oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach, z których wiedzę wykorzystuję w codziennej pracy dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczej, poprzez stosowanie różnorodnych metod pobudzających twórczą aktywność dziecka .Z łatwością nawiązuje kontakty, mając przy tym bardzo dobre podejście do najmłodszych. Lubię pracę z dziećmi która daje mi wiele radości. Moje hobby to prace plastyczne, techniczne i bieganie.

Magdalena Dargiewicz

 

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”  

(Benjamin Franklin)

Czytaj więcej...