Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Chciałabym podziękować wszystkim dzieciom i ich rodzinom za udział w konkursie pt.:, „Najładniejsza ozdoba choinkowa". Mam nadzieję, że czas spędzony na wykonywaniu prac dał dla Państwa dużo radości. Prace były przepiękne, każda w sobie miała niepowtarzalny urok. Komisja oceniająca miała bardzo duży dylemat które prace wybrać jako najpiękniejszą- ponieważ wszystkie były przepiękne.

Zdecydowaliśmy, że nikt nie przegrywa- ponieważ jak wspomniałam wcześniej każda praca była piękna i jej efekty zostały docenione.

Dziękuje właścicielom przedszkola „Słoneczne Elfy" za zasponsorowanie nagród którymi mogliśmy obdarować uczestników konkursu.

Komisja wytypowała 3 prace – które uważała za najbardziej pracochłonne przez dzieci i ich rodziny. Znalazły się na tym miejscu prace:
Igi – I grupa
Patrycji – II grupa
Zosi O- I grupa

Docenione również zostały prace:
I – grupa:
Kasi, Wiktorii, Gabrysi, Zosi Ś, Błażeja,
II- grupy:
Krzysia, Mai, Mateusza P, Roksany, Piotrka, Kuby, Dawida, Franka, Gabrysia

Wyniki konkursu i wręczenie nagród odbyło się podczas Wieczoru kolęd w Przedszkolu. Prace można było oglądać na wystawce w przedszkolu do 18.12.2014.
Pozdrawiam i gratuluje:

Dorota Jabłońska