Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dnia 20 Lutego w Naszym Przedszkolu swoje święto obchodziła Zosia Ś., z pierwszej grupy. Urodziny to taki jedyny, szczególny dzień kiedy to w Słonecznych Elfach, można założyć koronę, usłyszeć happy birthday, sto lat i mieć specjalne przywileje. W tym dniu Zosia miała imprezę urodzinową w przedszkolu. Było gromkie Sto Lat, urodzinowy tort z owoców na którym znajdowała się mała symboliczna świeczka a także inne smakołyki. Zosia dostała mnóstwo życzeń od dzieci i wszystkich pracowników przedszkola. Zagrała również muzyka która wraz z kolorowymi balonami porwała dzieci do tańca. Dzieci w prezencie wykonały laurkę i podarowały ją jubilatce. To był na pewno miły i radosny dzień dla Zosi. Kolejną 3- latkę mamy w naszej młodszej grupie „Kwiatki”

 

Zosiu jeszcze raz przyjmij najserdeczniejsze życzenia Bądź radosna i zdrowa. Uśmiechem rozgrzewaj wszystkie buźki dookoła. Życzą Panie i dzieci z Przedszkola!:-)

 

BirthdayCake