Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczyciele zajęć dodatkowych i specjaliści

EWA GAJEWSKA - JASIŃSKA

Aktorka, logopeda, instruktor teatralny, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Podyplomowych Studiów Logopedycznych Uniwersytetu w Białymstoku, Podyplomowych Studiów Pedagogicznych oraz Europejskiej Szkoły Mediów i Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej...

Bernadetta Widurska

Bernadetta Widurska
 
Absolwentka Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku, magister Matematyki o specjalności matematyka finansowa. Ukończyłam także kurs przygotowania pedagogicznego w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku, który nadał mi uprawnienia do nauczania matematyki.
 
W przedszkolu „Słoneczne Elfy" prowadzę warsztaty matematyczne „Matematyka dla smyka". Głównym celem zajęć jest pobudzenie aktywności i kreatywności dzieci, a także rozwijanie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy matematycznej w codziennym życiu."
 
 
Pozdrawiam,
Bernadetta Widurska

Adrianna Kawecka

Instruktorka Mobilnej Szkoły Tańca PAARO.
Z wykształcenia kulturoznawca, pedagog, instruktor rekreacji ruchowej specjalizacja: taniec jak i doświadczona pełna energii tancerka dla której scena jest żywiołem. Wytrwale i z determinacją, dąży do wyznaczonych celów. Była finalistką oraz choreografem w programie „You Can Dance – Po prostu tańcz". Pracowała jako choreograf i tancerka w wielu teledyskach oraz programach telewizyjnych m.in.: „Got to Dance:, „X Factor", „Mam Talent" czy „Voice of Poland". Jest instruktorem tańca na różnych eventach ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Od wielu lat prowadzi grupy dziecięco-młodzieżowe. Szkoliła się w Los Angeles w szkołach: Debbie Reynolds Studio, Millennium Dance Complex, The Edge. Interesuje ją również teatr w każdym jego aspekcie. Obecnie tancerka Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz wyjątkowego projektu interaktywnego Art Movement. Uwielbia się uśmiechać i zarażać tym uśmiechem innych.