Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Uwaga Rodzice Informacja dotycząca organizacji wyjazdu do Jurajskiego Parku Dinozaurów w dniu 17 maja 2019 r.(piątek) 1.Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godz.7.30 2.Śniadanie podamy o godz. 7.35 3.Wyjazd z przedszkola autokarem o godz.8.30 4. Wejście na teren parku ok. godz.9.30,powrót do przedszkola ok. godz.12.30 5. Dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną proszę podać w domu leki. 6.Dzieci zjedzą na miejscu II śniadanie. 7. Prosimy o zapakowanie dziecku do plecaczka małej butelki wody niegazowanej (ewentulanie kompot,herbata).Jeśli dziecko nie jedzie z plecaczkiem,butelkę należy podpisać. 8. Prosimy nie dawać dzieciom słodyczy ,gumy do żucia. 9. Prosimy nie dawać dzieciom na wyjazd zabawek. 10.Prosimy o odpowiednie do pogody ubranie dziecka, najlepiej „na cebulkę”, ważne jest nakrycie głowy i wygodne buciki.

                                                   Uwaga Rodzice

Informacja dotycząca organizacji wyjazdu do Białostockiego Teatru Lalek

w dniu 8 maja 2019 r.(środa)

1.Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godz.8.30

2.Śniadanie podamy o zwykłej porze, o godz. 8.30

3.Wyjazd z przedszkola do teatru o godz.9.30

4. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 10.30,powrót do przedszkola przed     godz.12.00

5.Do teatru pojedziemy autokarem. Dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną proszę podać w domu leki.

6. Prosimy nie dawać dzieciom słodyczy ,gumy do żucia.

7. Prosimy nie dawać dzieciom na wyjazd zabawek.

                                     Szanowni Rodzice

Informujemy Państwa,że zorganizowaliśmy dla dzieci dwie majowe atrakcje:

1.Wyjazd do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl „Robot i motylek”- w dniu 8 maja

2. Wyjazd do Jurajskiego Parku Dinozaurów „Muzeum Dziejów Ziemi”,ul. Nadawki, Wasilków- w dniu 17 maja

Koszty obu wyjazdów pokryte będą z funduszy pozostających w dyspozycji Rady Rodziców działającej przy przedszkolu „Słoneczne Elfy”.

                                                                  Zapraszamy

                                                                                                     Szanowni Rodzice

W dniu 26 marca 2019 roku o godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną i wywieszona w placówce lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.

Następnie, do 29 marca 2019 roku, w godz.8.00-16.00 ( w dniu 29 marca do godz.15.00) będą podpisywane Oświadczenia potwierdzenia woli przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. na rok szkolny 2019/2020 przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola a wyłonionych w drodze rekrutacji.

Uwaga!

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem dziecka z listy kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c.

Przy podpisywaniu oświadczeń niezbędny będzie PESEL dziecka.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. na rok szkolny 2019/2020 oraz informacja o liczbie wolnych miejsc, zostanie podana do publicznej wiadomości i wywieszona w placówce w dniu 01 kwietnia 2019 roku.