Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                   Uwaga Rodzice. Sprawa pilna!

   Ważne informacje dotyczące powrotu dzieci do przedszkola od 25 maja 2020 roku

Proszę uprzejmie rodziców, którzy potrzebują zapewnienia opieki przedszkolnej dla dzieci o zapoznanie się z kryteriami kwalifikacji dzieci do przedszkola, procedurami oraz obowiązującymi dokumentami oraz terminami ich dostarczenia do przedszkola.

Deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola wraz z oświadczeniem należy dostarczyć do dnia 20 maja (do godz. 15.00). Dokumenty będą przyjmowane w dniach 18-20 Maj w godzinach 8.00-15.00 Możliwe jest przesłanie skanu wypełnionej deklaracji wraz z oświadczeniem o zatrudnieniu i wykonywaniu pracy w formie stacjonarnej na adres e-mail przedszkola. Dostarczenie oryginału deklaracji i w/w oświadczenia odbędzie się wówczas podczas pierwszego przyprowadzenia dziecka do placówki.

W deklaracji uczęszczania dziecka do przedszkola, w miejsce „Przedszkole Samorządowe nr…”należy wpisać Przedszkole Niepubliczne ”Słoneczne Elfy”.

Informacje dostępne na stronie Urzędu Miejskiego w Białymstoku

Link - https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/przedszkola-kryteria-przyjec-dzieci.html,

a także do pobrania z naszej strony inetrnetowej www.sloneczne-elfy.pl w zakładce pliki do pobrania.

                                                                                                                                           Dyrekcja przedszkola

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Dyrekcja przedszkola

Drodzy rodzice proszę o zapoznanie się z wytycznymi

link

         

                                                      Sprawa pilna

                                                 Szanowni rodzice

W związku z koniecznością dostosowania przedszkola do wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r.,w tym koniecznością ograniczenia ilości dzieci w przedszkolu oraz przygotowania procedur bezpieczeństwa,uprzejmie prosimy o podanie informacji,którym rodzicom po 24 maja 2020 roku będzie niezbędnie potrzebne zapewnienie opieki nad dzieckiem (dziećmi).

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej w pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci,których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia,służb mundurowych,pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych,realizujący zadania związane z zapobieganiem,przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informację należy przekazać drogą mailową do przedszkola:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w terminie do dnia 10.05.2020 r.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej Wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. oraz wytycznymi MEN,PIS,MZ dla przedszkoli,oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych formach wychowania przedszkolnego.

                                                                                                     Dyrekcja przedszkola „Słoneczne Elfy”

 

                                 Sprawa bardzo pilna!

                                        Szanowni rodzice

Prosimy o przeczytanie informacji na stronie internetowej naszego przedszkola dotyczących warunków rozpoczęcia pracy placówki po 24 maja 2020 r. oraz możliwości przyjęcia dzieci.

                                                                     Dyrekcja przedszkola „SłoneczneElfy”