Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                                         Uwaga Rodzice

W dniu 25 czerwca 2019 roku o godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną i wywieszona w placówce lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2019/2020.

Następnie do 27 czerwca 2019 roku ,w godz. 8.00-16.00 ( w dniu 27 czerwca do godz. 15.00) będą podpisywane Oświadczenia potwierdzenia woli przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” na rok szkolny 2019/2020 przez rodziców /opiekunów prawnych dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola a wyłonionych w drodze rekrutacji uzupełniającej.

Uwaga!

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem dziecka z listy kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”.

Przy podpisywaniu oświadczeń niezbędny będzie PESEL dziecka.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” na rok szkolny 2019/2020 w drodze rekrutacji uzupełniającej zostanie podana do publicznej wiadomości i wywieszona w przedszkolu w dniu 28 czerwca 2019 roku.

                                   Uwaga Rodzice

                                   ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola

                                                         na rok szkolny 2019/2020

                                                   Postępowanie uzupełniające

Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2019/2020,w terminie od 03 czerwca do 07 czerwca 2019 roku (poniedziałek-piątek) w godz. 8.00-16.00 przyjmowane będą wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dołączonymi dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Rodzice wypełniają wniosek w formie elektronicznej lub mogą go wypełnić odręcznie. Niezależnie od sposobu jego wypełnienia ,podpisany wniosek należy złożyć w formie papierowej wraz z dokumentami/oświadczeniami wyłącznie w placówce pierwszego wyboru.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola złożone w obowiązującym terminie są traktowane jednakowo, o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszenia lecz kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego.

Formularze wniosków dostępne będą w przedszkolu od dnia 03 czerwca 2019 roku.

Uwaga Rodzice Informacja dotycząca organizacji wyjazdu do Jurajskiego Parku Dinozaurów w dniu 17 maja 2019 r.(piątek) 1.Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godz.7.30 2.Śniadanie podamy o godz. 7.35 3.Wyjazd z przedszkola autokarem o godz.8.30 4. Wejście na teren parku ok. godz.9.30,powrót do przedszkola ok. godz.12.30 5. Dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną proszę podać w domu leki. 6.Dzieci zjedzą na miejscu II śniadanie. 7. Prosimy o zapakowanie dziecku do plecaczka małej butelki wody niegazowanej (ewentulanie kompot,herbata).Jeśli dziecko nie jedzie z plecaczkiem,butelkę należy podpisać. 8. Prosimy nie dawać dzieciom słodyczy ,gumy do żucia. 9. Prosimy nie dawać dzieciom na wyjazd zabawek. 10.Prosimy o odpowiednie do pogody ubranie dziecka, najlepiej „na cebulkę”, ważne jest nakrycie głowy i wygodne buciki.

                                                   Uwaga Rodzice

Informacja dotycząca organizacji wyjazdu do Białostockiego Teatru Lalek

w dniu 8 maja 2019 r.(środa)

1.Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godz.8.30

2.Śniadanie podamy o zwykłej porze, o godz. 8.30

3.Wyjazd z przedszkola do teatru o godz.9.30

4. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 10.30,powrót do przedszkola przed     godz.12.00

5.Do teatru pojedziemy autokarem. Dzieciom cierpiącym na chorobę lokomocyjną proszę podać w domu leki.

6. Prosimy nie dawać dzieciom słodyczy ,gumy do żucia.

7. Prosimy nie dawać dzieciom na wyjazd zabawek.