Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dnia  1 września 2021 roku zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci nowoprzyjęte i kontynuujące wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2021/2022.
Jednocześnie przypominamy, że  dzieci w wieku 6 lat są obowiązane odbyć w przedszkolu roczne przygotowanie przedszkolne!
Zasady organizacji pracy przedszkola w reżimie sanitarnym, w nowym roku szkolnym, zostały Państwu  udostępnione w postaci procedury bezpieczeństwa wraz z aneksem, opracowanej na podstawie obowiązujących wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 19 listopada 2020 roku dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej        i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi    w wieku do lat 3 ( opublikowane na naszej stronie).Prosimy o zapoznanie się      z w/w wytycznymi lub o ich przypomnienie.
   Uprzejmie prosimy rodziców, których dzieci kończą wychowanie przedszkolne w „Słonecznych Elfach” z dniem 31 sierpnia 2021 roku, o zwrot breloczków do ewidencji elektronicznej.
   Prosimy rodziców dzieci (w tym nowoprzyjętych),które nie będą mogły            z różnych przyczyn przyjść do przedszkola w dniu 1 września, ewentualnie w dniach kolejnych, o telefon z informacją do dnia 31 sierpnia do godziny 15.00.Na tej podstawie zrobiony zostanie Państwu odpis za wyżywienie za nieobecność dziecka.
Informacja o nieobecności dziecka w następnym lub kolejnych dniach przekazana do godz. 15.00 dnia poprzedniego(telefonicznie lub osobiście w sekretariacie),umożliwi zrobienie odpisów za wyżywienie za zgłoszone dni.
W piątki do godz. 15.00 należy zgłaszać nieobecności dzieci w poniedziałek.     W soboty i niedziele zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Prosimy wszystkich Państwa o codzienne śledzenie ważnych informacji, które będą zamieszczane na stronie naszej placówki.