Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga Rodzice ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szk.2018/2019
Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2018/2019,w terminie od 01 marca do 09 marca 2018 roku w godz. 8.00-16.00 przyjmowane będą wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dołączonymi dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
Rodzice wypełniają wniosek w formie elektronicznej lub mogą go wypełnić odręcznie. Niezależnie od sposobu jego wypełnienia ,podpisany wniosek należy złożyć w formie papierowej wraz z dokumentami/oświadczeniami wyłącznie w placówce pierwszego wyboru.
Wnioski o przyjęcie do przedszkola złożone w obowiązującym terminie są traktowane jednakowo, o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszenia.
Formularze wniosków dostępne będą w przedszkolu od dnia 01 marca 2018 rok


                                                                                                                                                                             Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy"