Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W dniu 25 czerwca 2020 roku do godz. 15.00zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2020/2021.

Następnie, w terminie do 29 czerwca 2020 roku, w godz.8.00-16.00 ( w dniu 29 czerwca do godz. 15.00) rodzice dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola podpisują Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. na rok szkolny 2020/2021.Druki oświadczeń w wersji papierowej dostępne będą w podanych godzinach w przedszkolu lub do pobrania na stronie internetowej placówki. Podpisane oświadczenia należy w podanych godzinach włożyć do specjalnej skrzynki udostępnionej w wiatrołapie,w budynku przedszkola . Istnieje też możliwość przesłania skanu podpisanego oświadczenia na adres e-mailowy naszego przedszkola.

Uwaga!

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem dziecka z listy kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c.

Przy podpisywaniu oświadczeń niezbędny będzie PESEL dziecka.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętychdo Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska, Woźniewski s.c. na rok szkolny 2020/2021 w rekrutacji uzupełniającej oraz informacja o liczbie wolnych miejsc, zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną w dniu 30 czerwca 2020 roku do godz. 15.00.

Poniżej udostępniamy do pobrania druk  

Oświadczenia potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2020/2021