Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                          

   Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Elfy” w Białymstoku, jako placówka wyłoniona w konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego w okresie od 01 września 2021 roku do 31 sierpnia 2025 roku, będzie uczestniczyło aktualnie w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 na zasadach, jakie obowiązują przedszkola samorządowe/ oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok. Postępowanie rekrutacyjne odbywa się z wykorzystaniem systemu informacyjnego w ustalonych terminach, w oparciu o kryteria ustalone w ustawie z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe ( Dz. U. z 2021r., poz.1082) ( kryteria ustawowe) oraz określone przez Radę Miasta Białystok ( kryteria samorządowe).

   Zasady rekrutacji na rok szkolny 2022/2023, w tym harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej https://www.bialystok.pl/pl/dla_mieszkancow/edukacja/rekrutacja/. Link do powyższej strony oraz do wglądu w przedszkolu.