Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

    SZANOWNI  RODZICE,

Miło nam Państwa poinformować, że Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Elfy” zostało wyłonione w ramach otwartego konkursu ofert dla przedszkoli niepublicznych na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego.

Oznacza to, że od roku szkolnego 2016/2017 nasza placówka zapewni dzieciom opiekę, wychowanie i edukację na takich samych zasadach, jakie obowiązują w przedszkolach samorządowych.

W związku z rozstrzygnięciem konkursu, w terminie od 30 czerwca do 7 lipca 2016 roku odbędzie się rekrutacja do przedszkola .

W rekrutacji stosuje się odpowiednio kryteria rekrutacyjne, zasady i tryb rekrutacji, które obowiązywały w rekrutacji kwietniowej i rekrutacji uzupełniającej.

                                 Wniosek o przyjęcie do przedszkola:

Rodzice dziecka zobowiązani są wypełnić wniosek w formie elektronicznej na stronie: nabor.pcss.pl/bialystok (formularz pt:„Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej”) wydrukować go, podpisać i przynieść do placówki.

Osoby nie mające dostępu do Internetu mogą wypełnić go odręcznie – druk wniosku będą do pobrania w naszym przedszkolu od 30 czerwca 2016r.

Niezależnie od sposobu wypełnienia wniosku  ( odręcznie bądź elektronicznie) podpisany wniosek należy złożyć w formie papierowej wyłącznie w przedszkolu pierwszego wyboru. Do wniosku rodzice dołączają dokumenty / oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów które zaznaczyli we wniosku.

Wnioski o przyjęcie do przedszkola złożone w terminie rekrutacji są traktowane jednakowo, o przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń, a punktacja za poszczególne kryteria.

Więcej informacji na stronie: nabor.pcss.pl/bialystok

              Wnioski przyjmowane będą w przedszkolu w godzinach 9.00 – 15.00

                                                     UWAGA !!!!

Rodzice dzieci, które uczęszczały do przedszkola w roku szkolnym 2015/2016 i zadeklarowali wolę kontynuowania wychowania przedszkolnego  w kolejnym roku szkolnym 2016/17, a także rodzice, którzy zgłosili swoje dzieci do naszego niepublicznego przedszkola na rok szkolny 2016/17 na wcześniej obowiązujących zasadach (tj. przed dniem 14.06.2016r) - nie biorą udziału w bieżącej rekrutacji.