Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                   Uwaga Rodzice

Dnia  1 września 2020 roku zapraszamy do przedszkola wszystkie dzieci nowoprzyjęte i kontynuujące wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2020/2021.

Jednocześnie przypominamy, że  dzieci w wieku 6 lat są obowiązane odbyć w przedszkolu roczne przygotowanie przedszkolne!

Przedszkole czynne będzie w stałych godzinach od 6.30 do 17.30.

Zasady organizacji pracy przedszkola w reżimie sanitarnym, w nowym roku szkolnym, zostaną Państwu wkrótce udostępnione w postaci procedury bezpieczeństwa, opracowanej na podstawie obowiązujących nadal wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 roku dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 ( opublikowane na naszej stronie w dniu 3 lipca 2020 roku).Prosimy o zapoznanie się z w/w wytycznymi lub o ich przypomnienie.

Uprzejmie prosimy rodziców, których dzieci kończą wychowanie przedszkolne w „Słonecznych Elfach” z dniem 31 sierpnia, o zwrot breloczków do ewidencji elektronicznej do dnia 28 sierpnia (piątek).

Prosimy wszystkich Państwa o codzienne śledzenie ważnych informacji, które będą zamieszczane na stronie naszej placówki.

                                                                                       Dyrekcja przedszkola