Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                    Szanowni Rodzice

W dniu 14 czerwca 2017 roku (środa) do godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości

i wywieszona w  placówce lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji uzupełniającej na rok szkolny 2017/18.

Następnie w kolejnych dniach ,tj. od 19 czerwca do 21 czerwca 2017 r.,w godz. 8.00 -16.00 będą podpisywane umowy w sprawie korzystania z usług Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” na rok szkolny 2017/18 z rodzicami /opiekunami prawnymi dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola a wyłonionymi w drodze rekrutacji uzupełniającej.

Uwaga!

Brak podpisania umowy we wskazanym terminie oznacza rezygnację rodziców/opiekunów prawnych dziecka z zapewnionego miejsca w Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy” i będzie skutkować jego skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych do naszego przedszkola.

Przy podpisywaniu umów niezbędne są numery dowodów osobistych  rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”na rok szkolny 2017/18 w  drodze rekrutacji uzupełniającej zostanie wywieszona w placówce w dniu 22 czerwca 2017 roku (czwartek) do godziny 15.00.

                                                                                              Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy