Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Szanowni Rodzice,

W dniu 14.07.2016 r (czwartek) do godziny 15:00 zostanie podana do publicznej wiadomości i wywieszona w naszej placówce lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego"SŁONECZNE ELFY"  (dotycząca rekrutacji do przedszkoli niepublicznych wyłonionych w drodze otwarego konkursu ofert na rok szkolny 2016/2017).  

Następnie w kolejnych dniach, tj. 15 i 18 lipca 2016r (piątek i poniedziałek) w godzinach 9:00 - 16:00 będa podpisywane umowy o świadczenie usług edukacyjnych na rok szkolny 2016/2017 z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego "SŁONECZNE ELFY", a wyłonionych w drodze rekrutacji do przedszkoli niepublicznych wyłonionych w drodze otwarego konkursu ofert na rok szkolny 2016/2017. 

UWAGA !!!

Brak podpisania umowy we wskazanym terminie oznacza rezygnację rodziców/opiekunów prawnych dziecka z zapewnionego miejsca w Przedszkolu Niepublicznym"SŁONECZNE ELFY" i będzie skutkować jego skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Przy podpisywaniu umów niezbędne są: nr dowodu osobistego i pesel przynajmniej jednego rodzica/ opiekuna prawnego dziecka. 

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego "SŁONECZNE ELFY"  zostanie wywieszona w placówce  w dniu 19.07.2016 rok do godziny 15:00 (czwartek)

                                                                                Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego "SŁONECZNE ELFY"