Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

         

                                                      Sprawa pilna

                                                 Szanowni rodzice

W związku z koniecznością dostosowania przedszkola do wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r.,w tym koniecznością ograniczenia ilości dzieci w przedszkolu oraz przygotowania procedur bezpieczeństwa,uprzejmie prosimy o podanie informacji,którym rodzicom po 24 maja 2020 roku będzie niezbędnie potrzebne zapewnienie opieki nad dzieckiem (dziećmi).

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej w pierwszej kolejności z przedszkola powinny skorzystać te dzieci,których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia,służb mundurowych,pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych,realizujący zadania związane z zapobieganiem,przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informację należy przekazać drogą mailową do przedszkola:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w terminie do dnia 10.05.2020 r.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej Wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 maja 2020 r. oraz wytycznymi MEN,PIS,MZ dla przedszkoli,oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych formach wychowania przedszkolnego.

                                                                                                     Dyrekcja przedszkola „Słoneczne Elfy”