Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                               Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Elfy” jako placówka wyłoniona w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego, będzie uczestniczyło w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 na zasadach, jakie obowiązują przedszkola samorządowe/oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok. Postępowanie rekrutacyjne odbywa się z wykorzystaniem systemu informatycznego w ustalonych terminach, w oparciu o kryteria ustalone w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe(Dz. U. z 2019 r. poz. 1148 ze zm.) (kryteria ustawowe) oraz określone przez Radę Miasta Białystok (kryteria samorządowe).

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 ,w tym harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym oraz kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego ,dostępne są na stronie internetowej www.bialystok.pl -EDUKACJA-zakładka REKRUTACJA,na stronie internetowej przedszkola w zakładce REKRUTACJA-link do powyższej strony oraz do wglądu w przedszkolu.