Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 11 Grudnia 2014 r. gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli z Instytutu Pamięci Narodowej (IPN)

     11 Grudnia do naszego przedszkola przybyły przedstawicielki IPN. Były bardzo ciekawe zajęcia. Najpierw obejrzeliśmy ciekawą bajkę o symbolach narodowych. Dowiedzieliśmy się jak wygląda flaga i co oznaczają jej kolory, poznaliśmy orła białego, który widnieje na naszym godle. Wiemy już także jak powinniśmy się zachowywać gdy usłyszymy hymn narodowy i kiedy możemy go usłyszeć. Ułożyliśmy razem naszą flagę biało-czerwoną. Pobawiliśmy się razem w kole, a następnie usiedliśmy do stolika i zrobiliśmy nasze godło Polski.

     Panie z IPN, za grzeczne zachowanie dzieci i aktywność ,obdarowały je nagrodami. Każda pociecha otrzymała naklejkę ,,Polak Mały'', a także kolorowankę. Dzieci w podziękowaniu za ciekawe zajęcia również przygotowały laurkę i wręczyły ją dla Pań.