Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice,

W związku z otrzymaną informacją o pozytywnym wyniku testu na Covid-19 u jednego z naszych podopiecznych , dyrekcja placówki, w trosce o zdrowie wszystkich wychowanków i ich rodzin oraz pozostałych pracowników przedszkola „SŁONECZNE Elfy”, podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć i zamknięciu placówki na czas określony, tj w dniach od 08.02.2021r do 15.02.2021r.

Uprzejmie informujemy, że sprawdzamy z kim i jaki kontakt miało zarażone dziecko. Na chwilę obecną kwarantanną objęci zostali nauczyciele. Zwracamy się do Państwa z prośbą o cierpliwość i wyrozumiałość w tak trudnej dla nas i dla Państwa sytuacji.

Ostateczną decyzję Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej o ilości osób, które zostaną objęte nadzorem epidemiologicznym poznamy w poniedziałek 08.02.2021. Na chwilę obecną prosimy wszystkich Państwa, których dzieci uczęszczały do przedszkola w dniach 27.01.2021-05.02.2021 r o pozostanie w domach i samoizolację .

Przepraszamy za niedogodności związane z powyższą decyzją, którą podjęliśmy z uwagi na zagrożenie zdrowia uczniów i nauczycieli, co uzasadnia rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.08.2020r.

Z poważaniem

Dyrekcja Przedszkola „SŁONECZNE ELFY”