Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                         Szanowni Rodzice

W dniu 27 marca 2018 roku o godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną i wywieszona w placówce lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2018/2019.

Następnie, do 5 kwietnia 2018 roku , w godz. 8.00-16.00 (w dniu 5 kwietnia do godz.15.00) będą podpisywane Oświadczenia potwierdzenia woli przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” na rok szkolny 2018/2019 przez rodziców/opiekunów prawnych dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola a wyłonionych w drodze rekrutacji.

Uwaga!

Brak podpisania wyżej wymienionego oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację rodziców/opiekunów prawnych dziecka z zapewnionego miejsca w naszym przedszkolu i będzie skutkować jego skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”.

Przy podpisywaniu oświadczeń niezbędny będzie PESEL dziecka.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” na rok szkolny 2018/2019 zostanie podana do publicznej wiadomości i wywieszona w placówce w dniu 10 kwietnia 2018 roku (wtorek).

                                                                                                                                                         Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”