Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                               Szanowni Rodzice

     Niniejszym informujemy, że od dnia 25 marca 2020 roku nasze przedszkole rozpoczyna pracę wychowawczą i edukacyjną na odległość.Potrwa ona do dnia 10 kwietnia 2020 roku.

     Na facebooku przedszkola została utworzona grupa „Słoneczne Elfy”.

Codziennie za pomocą tego środka komunikacji, nauczyciele będą prezentowali bieżące treści programowe w interesującej i odpowiadającej możliwościom dzieci formie.

Pojawią się filmy, zadania do wykonania, zdjęcia, opisy zabaw, gier, ćwiczeń, prac,linki do ciekawych i inspirujących stron,inne formy.Oczywiście nie zabraknie treści w języku angielskim.Udostępnione zostaną materiały do pracy z dziećmi w domu.

   Zachęcamy Państwa do regularnego korzystania z naszych propozycji oraz utrzymywania kontaktu z nauczycielami. Postarajmy się, aby czas kwarantanny był dla dzieci miłym okresem, wypełnionym zabawą i nauką w „domowym przedszkolu”.

                                                                            Serdecznie pozdrawiamy

                                                 Nauczyciele i dyrekcja przedszkola „Słoneczne Elfy”