Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE


6-7 czerwca, 4-5 lipca, 1-2 sierpnia, 22-23 sierpnia w godzinach 10.00 -14.00


Jest to okazja ażeby mogli Państwo osobiście zapoznać się ofertą przedszkola, porozmawiać z dyrekcja oraz kadrą pedagogiczną, poznać architekturę placówki, a także zobaczyć sale w których dzieci będą spędzały czas.

W ramach dni otwartych organizujemy zajęcia, w których przyszłe przedszkolaki będą mogły wziąć udział wraz z rodzicami. Będąc razem z rodzicami w nowym miejscu łatwiej dziecku pokonać pierwszą niepewność, lęk i w bezpiecznej atmosferze zdobyć pierwsze pozytywne doświadczenia w nowym miejscu.

Czas spędzony w ramach dni otwartych w naszej placówce w pewnym stopniu pozwoli na łatwiejszy start w nowym rozdziale życia rodziny, poprzez łagodne przejście od indywidualnej zabawy w domu rodzinnym do edukacji przedszkolnej.

Zdaniem pedagogów wcześniejsze zapoznanie się dzieci z placówką, znacznie zmniejsza stres pierwszego dnia w przedszkolu i niewątpliwie ułatwia dziecku pokonanie lęku przed tym wszystkim co nieznane.