Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                                   Uwaga Rodzice

               ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

   Zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2020/2021, w terminie od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. do godz. 15.00 przyjmowane będą wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z dołączonymi dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata kryteriów branych pod uwagą w postępowaniu rekrutacyjnym.

Rodzice wypełniają wniosek w formie elektronicznej lub mogą go wypełnić odręcznie. Niezależnie od sposobu wypełnienia (odręcznie bądź w formie wydruku komputerowego),wniosek należy podpisać i złożyć w formie papierowej wraz z dokumentami/oświadczeniami wyłącznie w przedszkolu pierwszego wyboru. Niezłożenie wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola w terminie do 25 marca 2020 r. do godz. 15.00 w przedszkolu pierwszego wyboru spowoduje nieuczestniczenie dziecka w rekrutacji.O przyjęciu dziecka nie decyduje kolejność zgłoszeń ,lecz kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego.

Formularze wniosków będą dostępne w przedszkolu od dnia 16 marca 2020 roku.