Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                     Szanowni Rodzice

W dniu 20 kwietnia 2017 roku (czwartek) do godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości

 i wywieszona w placówce lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2017/18.

Następnie w kolejnych dniach ,tj. od 21 kwietnia do 25 kwietnia 2017 r.,w godz. 8.00 -16.00 będą podpisywane umowy w sprawie korzystania z usług Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” na rok szkolny 2017/18 z rodzicami /opiekunami prawnymi dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola

 a wyłonionymi w drodze rekrutacji oraz rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w naszej placówce w roku szkolnym 2017/18.

Uwaga!

Brak podpisania umowy we wskazanym terminie oznacza rezygnację rodziców/opiekunów prawnych dziecka z zapewnionego miejsca w Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy” i będzie skutkować jego skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych do naszego przedszkola.

Podobnie, brak podpisania umowy we wskazanym terminie przez rodziców dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w naszej placówce w roku szkolnym 2017/18 spowoduje konieczność objęcia dziecka rekrutacją.

Przy podpisywaniu umów niezbędne są numery dowodów osobistych  rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”na rok szkolny 2017/18 zostanie wywieszona w placówce w dniu 26 kwietnia 2017 roku (środa) do godziny 15.00.

                                                                                               Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy