Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mgr pedagogiki w specjalności Nauczanie Początkowe, absolwentka Podyplomowego Studium Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. 

Przygodę z dydaktyką rozpoczęła jako nauczyciel  akademicki na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku, później Uniwersytetu w Białymstoku. Była założycielem i dyrektorem placówki doskonalenia nauczycieli – Podlaskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Białymstoku oraz dyrektorem przedszkola niepublicznego. Lata pracy ze studentami – przyszłymi nauczycielami oraz nauczycielami  przygotowały ją do pełnej wyzwań, ciekawej, ale czasem trudnej roli „szefowej”. Stan nauczycielski nie ma przed nią tajemnic. Stara się by wszystko funkcjonowało jak w szwajcarskim zegarku, ale o to w placówce czasem trudno, bo przecież dzieci to iskierki, a przedszkole to tętniący życiem i tryskający energią organizm. Ale daje sobie radę. Stara się zawsze służyć pomocą, preferuje uśmiech nawet w poniedziałkowy przedszkolny poranek. Prywatnie, miłośniczka kina i kolekcjonerka starych porcelanowych filiżanek!