Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Przewidujemy trzy grupy (oddziały) przedszkolaków, po 15 dzieci w każdej grupie. Dzięki niewielkiej liczebności w grupie oraz indywidualnemu podejściu do każdego z nich tworzymy dla Waszych Pociech prawdziwą domową atmosferę sprzyjającą ich prawidłowemu rozwojowi oraz przygotowaniu do dalszej nauki.

Chcemy aby rodzice naszych dzieci mieli duży wkład w organizacje placówki, dlatego decyzje na temat godzin pozostawiania i odbioru dzieci, jak również rodzajów zajęć dodatkowych oraz organizowania różnych uroczystości ustalamy indywidualnie.

Spełniamy wszelkie wymogi określone Ustawą o systemie oświaty, wymogi Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

Wszelkie potrzebne dokumenty oraz wzór umowy znajdziecie Państwo w dziale „Przedszkole->Pliki do pobrania".

W Naszym przedszkolu „Słoneczne Elfy":

  • realizujemy podstawowe cele i zadania wynikające z ustawy o systemie oświaty dzięki czemu odpowiednio przygotujemy dziecko do nauki szkolnej
  • zapewniamy dziecku środowisko stymulujące jego rozwój psychiczny, fizyczny, społeczny i emocjonalny dzięki czemu masz pewność, że zostaną zaspokojone jego podstawowe potrzeby rozwojowe
  • zyskujesz bezpłatny dostęp do bogatej oferty zajęć dodatkowych przez co masz szansę rozwinąć w swoim dziecku nowe talenty i zainteresowania.