Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczyciele przedszkola

Anna Iwaniuk – wicedyrektor ds. pedagogicznych

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. Ponadto mam ukończone studia podyplomowe na Politechnice w Białymstoku – zarządzenie nieruchomościami oraz studia podyplomowe z zakresu organizacji pomocy społecznej. Wierzę, iż moje doświadczenie pomoże mi w sprawnym zarządzaniu placówką, a przede wszystkim stworzeniu miejsca, gdzie Państwa dzieci będą miały możliwość rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Marta Felińska

Certyfikowany animator, trener, organizator i prowadząca animacje na imprezach plenerowych, kinderbalach, urodzinach. Ukończyłam liczne kursy i szkolenia m.in. Studium Pedagogiki Zabawy, Pedagogika cyrku, Taneczna gratka dla wnuczka i dziadka, Zabawy muzyczne i rytmika- w pracy z grupą, Kurs Wodzireja, Techniki relaksacyjne w pracy z dzieckiem nadpobudliwym, Zabawy logorytmiczne, Zabawy i tańce w pracy z dzieckiem oraz wiele innych. Prowadzę zajęcia dla dzieci w szkołach i przedszkolach z Pedagogiki cyrku,  sensoplastyki pracuje w licznych projektach, których jestem pomysłodawcą, piszę własne scenariusze zajęć. Prezes I założyciel Fundacji Inny Świat Rodziny. Prywatnie mama 3 dzieci.

Katarzyna Mejsak

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku: Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz studia podyplomowe na kierunku: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ostatnio ukończyłam studia podyplomowe: Wczesne nauczanie języka angielskiego realizowane przez Axon w Białymstoku. Posiadam certyfikat językowy C1Advanced (Cambridge English). Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w wielu szkoleniach m. in. „Bajkoterapia w przedszkolu”, „Kinezjologia edukacyjna – gimnastyka mózgu”, „Fabryka formy-znaczenie aktywności ruchowej w rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym”...

Czytaj więcej...

Marta Skrzypkowska

Jestem absolwentką Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej Uniwersytetu w Białymstoku. Kocham pracę z dziećmi, dlatego z ogromną przyjemnością rozpoczynam pracę w Przedszkolu Słoneczne Elfy. Mam duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi, więc do każdego dziecka podchodzę z ciepłem, empatią i indywidualnym sposobem traktowania. Moją ulubioną formą zajęć jest kształcenie przez sztukę. W czasie studiów bliżej poznałam tematykę funkcjonowania dziecka w świecie technologii cyfrowej, co stanowiło przedmiot moich badań w pracy dyplomowej. W wolnym czasie czytam książki, śpiewam i gram na saksofonie altowym. Myślę, że współpraca zarówno z Dziećmi, jak i Rodzicami, będzie przebiegać owocnie :)

Marlena Piaścik

Studia pedagogiczne licencjackie ukończyłam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna na Uniwersytecie w Białymstoku. Studia podyplomowe na kierunku: Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu. Odkąd pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi dlatego ukończyłam studia pedagogiczne. Zdobywając wiedzę przekonałam się, że praca z dziećmi nie jest łatwa jednak daje wiele radości i satysfakcji. W swojej pracy staram się być zarówno pedagogiem jak i przyjacielem, który wesprze dziecko w jego codziennych zmaganiach z otaczającym światem.