Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczyciele przedszkola

MAŁGORZATA LITMAN - Dyrektor ds. pedagogicznych

Mgr pedagogiki w specjalności Nauczanie Początkowe, absolwentka Podyplomowego Studium Zarządzania Oświatą na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Przygodę z dydaktyką rozpoczęła jako nauczyciel  akademicki na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku, później Uniwersytetu w Białymstoku.

Czytaj więcej...

JUSTYNA MUTWICKA

Pani Justyna  Mutwicka jest absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie w Białymstoku. Jak sama mówi, nauczycielem jest nie tylko z zawodu, ale przede wszystkim z zamiłowania. W swoją pracę wkłada całe swoje serce. Ponadto, pani Justyna jest osobą młodą i energiczną, dzięki czemu otacza wszystkich swoją świeżą i zawsze pozytywną energią.

Czytaj więcej...

Paulina Borowska

Ukończyłam studia na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Białymstoku, licencjat o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia magisterskie o kierunku pedagogika przedszkolna z nauczaniem języka angielskiego. Wcześniej pracowałam w żłobku, gdzie odkryłam że praca z dziećmi, zwłaszcza najmniejszymi przynosi mi wiele satysfakcji. Moimi atutami w pracy z dziećmi jest spokojny głos, miłe usposobienie i cierpliwość. Prywatnie uwielbiam każdy rodzaj literatury a moją pasję staram się przekazywać dzieciom.

Magdalena Dargiewicz

 

„Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę.”  

(Benjamin Franklin)

Czytaj więcej...