Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

PRZEDSZKOLE SŁONECZNE ELFY  ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE Pt :

 

Symbole wielkiej brytanii

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny do udziału w konkursie, w którym są przewidziane atrakcyjne nagrody!

 

Pomóżmy dzieciom odkryć symbole, kulturę i obyczaje języka który nie jest już nam obcy!

 

Drodzy rodzice, z okazji Dnia Europy i Dnia Polsko- Angielskiego organizowanego w Naszym przedszkolu chciałabym Was serdecznie zaprosić do udziału w konkursie „Symbole Wielkiej Brytanii”.

 

Wspólna praca zachęca dzieci do działania, poszerza horyzonty a także integruje rodziny. Więc zachęcam Was wszystkich do wspólnie wykonanych rodzinnych prac, które zacisną jeszcze bardziej Wasze więzi rodzinne i wprowadzą dzieci w świat kultury europejskiej.

 

Koordynator konkursu : Dorota Jabłońska

 

Regulamin konkursu:

  • Konkurs adresowany jest do dzieci, rodziców i najbliższej rodziny dzieci uczęszczających do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”

  • Celem konkursu jest rozbudzanie ciekawości dzieci poprzez poznawanie piękna i bogactwa  WielkiBrytanii, a także integracja rodzin, inspiracja do poszukiwań twórczych form plastycznych i technicznych, rozwijanie wśród dzieci wrażliwości estetycznej na sztukę plastyczną i techniczną .

  • Kryteria oceny: prace wykonywane własnoręcznie, oryginalne,  technika dowolna - wedle upodobań.

  • Prace należy dostarczyć do placówki przedszkola do dnia 6. maja 2015. Prace należy podpisać danymi uczestnika: imię i nazwisko dziecka oraz  członków rodziny  wykonywanej pracy  a także nazwę grupy dziecka.

  • Komisja powołana przez organizatora dokona wyboru najciekawszych prac. Podczas oceniania prac uwzględniane będą następujące kryteria: - samodzielność wykonania - nawiązanie do symbolu państwa - staranność wykonania - wrażenia artystyczne

  • Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się  w piątek  8.05.2015 podczas  uroczystości z okazji Dnia Europy, Dzień Polsko- Angielski w Przedszkolu o godzinie 16:00

  • Laureaci otrzymają nagrody

  • Uczestnik przystępujący do konkursu wyraża zgodę na dokumentowanie jego twórczości poprzez rejestrację fotograficzną i zrobienie wystawy. Pracę będzie można zabrać do swoich domów tuż po zakończeniu uroczystości.