Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Decyzja

 Rady Rodziców działającej przy

Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy” w Białymstoku

z dnia 26 sierpnia 2020 r.

 w sprawie zwrotu niewykorzystanych środków z rachunku Rady Rodziców

Rada Rodziców

podjęła decyzję w sprawie rozdysponowania niewykorzystanych środków zebranych na rachunku bankowym Rady Rodziców pochodzacych z dobrowolnych składek rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola „Słoneczne Elfy” w Białymstoku w roku szkolnym 2019/2020.

Członkowie zdecydowali, iż niewykorzystane środki w kwocie 6902,64 zł (stan na 31.08.2020r) zostaną podzielone na ilość dzieci uczęszczających w 2019/2020 r do przedszkola, tj. na 55 osób. Powstała z dzielenia kwota w wysokości 125,50 zł / na osobę, zostanie zwrócona rodzicom dzieci, które w kolejnych latach nie będą kontynuować nauki w placówce. Kwota ta zostanie przekazana na wskazany przez nich (mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) nr rachunku bankowego. Kwota 125,50 zł na osobę przypadająca na dzieci, które będą kontynuowały uczęszczanie do przedszkola w kolejnych latach, zostanie zaliczona na poczet przyszłej składki na Radę Rodziców na rok 2020/2021.

Szanowni Państwo,

Zwracamy się WYŁĄCZNIE do rodziców dzieci, które w roku 2020/2021 i kolejnych, nie będą już uczęszczały do Przedszkola "Słoneczne Elfy" Zajkowska, Woźniewski s.c.

W związku z decyzją Rady Rodziców, działającej przy Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy” w Białymstoku z dnia 26 sierpnia 2020 r. w sprawie zwrotu niewykorzystanych środków z rachunku Rady Rodziców, informujemy, że niewykorzystane w roku szkolnym 2019/2020 środki w wysokości 125,50 zł na dziecko, zostaną Państwu zwrócone na wskazany przez Państwa numer rachunku bankowego.

W związku z powyższym prosimy o przesyłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , numerów Państwa rachunków bankowych do dnia 06.09.2020r , w celu dokonania zwrotu w/w pieniążków.

Jednocześnie informujemy, że przesyłając maila z nr swojego rachunku bankowego, tym samym wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie podanych danych jedynie w celu dokonania zwrotu określonej wyżej kwoty. Po dokonaniu powyższej czynności numery Państwa rachunków bankowych zostaną zniszczone.

Jeśli nie wyrażacie Państwo zgody, prosimy nie przesyłać swoich rachunków na adres mailowy przedszkola.

Z poważaniem

Dyrekcja przedszkola

działająca w imieniu Rady Rodziców