Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                         Sprawa pilna!

                                     Szanowni Rodzice

Miło nam Państwa poinformować,że nasze przedszkole zostało wyłonione w otwartym konkursie ofert dla przedszkoli niepublicznych na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021.

                                                                        

   W związku z rekrutacją do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021,która rozpocznie się 16 marca 2020r., prosimy rodziców, którzy deklarują kontynuowanie wychowania przedszkolnego przez ich dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy” Zajkowska,Woźniewski s.c., do odbierania w sekretariacie druków deklaracji.

Wypełnione i podpisane deklaracje należy dostarczyć do sekretariatu w nieprzekraczalnym terminie-do 9 marca 2020 r. do godz. 15.00.

Zgodnie z art.153 ust.2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe(Dz. U z 2019 r. poz. 1148 ze zm.),rodzice dzieci przyjętych do danego publicznego przedszkola, danego oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej lub danej publicznej innej formy wychowania przedszkolnego corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, tym oddziale przedszkolnym w publicznej szkole podstawowej lub tej innej formie wychowania przedszkolnego ,w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.