Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                                                                         Uwaga Rodzice

                                 ubiegający się o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

W dniu 24 marca 2021 roku do godz. 15.00 zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną i wywieszona w placówce oraz udostępniona na stronie internetowej przedszkola lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”Zajkowska,Woźniewski s.c. w czasie aktualnie prowadzonej rekrutacji na rok szkolny 2021/2022.

Następnie, w terminie do 29 marca 2021 roku do godz. 15.00 ,rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia podpisują w przedszkolu Oświadczenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska ,Woźniewski s.c. na rok szkolny 2021/2022.Oświadczenia można podpisywać w godz.8.00-16.00,w dniu 29 marca do godz.15.00.Druki oświadczeń w wersji papierowej dostępne będą w przedszkolu lub do pobrania na stronie internetowej. Opcjonalnie istnieje możliwość potwierdzenia woli zapisu tylko poprzez elektroniczny system naboru.

Link do oświadczenia

Uwaga!

Niepodpisanie ww. oświadczenia we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Na koniec:

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”Zajkowska,Woźniewski s.c. na rok szkolny 2021/2022 oraz informacja o liczbie wolnych miejsc ,zostanie podana do publicznej wiadomości przez Komisję rekrutacyjną w dniu 30 marca 2021 roku do godz.15.00.