Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice,

W związku z ogłoszonymi przez Premiera Mateusza Morawieckiego 25 marca 2021r. zmianami w funkcjonowaniu jednostek oświatowych, ograniczającymi działalność przedszkoli, uprzejmie informujemy, iż na chwilę obecną dysponujemy jedynie projektem rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki, którego treść znajduje się poniżej w załączniku.

Projekt w/w rozporządzenia nakłada na naszą placówkę obowiązek zorganizowania opieki dzieciom, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz którzy realizują zadania publiczne związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa z zapytaniem, czy wśród rodziców naszych podopiecznych, znajdują się osoby zatrudnione w podmiocie wykonujacym działalność leczniczą lub realizujące zadania publiczne związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, które bezwględnie potrzebują zapewnienia w terminie od dnia 29.03.2021 do dnia 09.04.2021 włącznie, opieki ich dzieciom?

Osoby w/w potrzebujące, przyprowadzić dzieci do placówki w określonym terminie zobowiązane są w dniu dzisiejszym, tj 26.03.2021 r (piątek) najpóźniej do godziny 20:00, przesłać na maila placówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , skanu podpisanego wniosku (znajdującego się w załączniku).

Pośpiech ten, podyktowany jest potrzebą zaplanowania pracy przedszkola oraz zgłoszenia ilości dzieci do cateringu, aby te które będą uczęszczały do placówki w w/w terminie, miały zapewnione wyżywienie.

LINK DO WNIOSKU

Z poważaniem

Dyrekcja przedszkola.