Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                                ZAPROSZENIE

                 SERDECZNIE ZPRASZAMY NASZE ELFY WRAZ Z RODZINAMI NA              

   VIII FESTYN RODZINNY NA PLACU PRZED KOŚCIOŁEM NMP KRÓLOWEJ RODZIN.

IMPREZA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 26 MAJA 2018 ROKU ( SOBOTA) . WYCHOWANKOWIE NASZEJ PLACÓWKI WYSTĄPIĄ NA NIM Z KRÓTKIM, WESOŁYM PROGRAMEM O GODZ.13.30.

TRADYCYJNIE FESTYN POŁĄCZONY BĘDZIE Z KWESTĄ NA RZECZ BUDOWY KOŚCIOŁA NMP KRÓLOWEJ RODZIN.

ZWRACAMY SIĘ DO PAŃSTWA Z PROŚBĄ O PODAROWANIE CEGIEŁKI NA RZECZ ŚWIĄTYNI SŁUŻĄCEJ OSIEDLOWEJ SPOŁECZNOŚCI W POSTACI PRZYGOTOWANEGO NA TĘ OKAZJĘ CIASTA. FUNDUSZE UZYSKANE Z ICH SPRZEDAŻY ZASILĄ FUNDUSZ NA RZECZ BUDOWY KOŚCIOŁA. PROSIMY O EWENTUALNE PRZYGOTOWANIE PROSTYCH, EKONOMICZNYCH WYPIEKÓW, ŁATWYCH DO PORCJOWANIA I SERWOWANIA.

FESTYN BĘDZIE DOSKONAŁĄ OKAZJĄ DO WSPÓLNEGO Z DZIEĆMI SPĘDZENIA WOLNEGO CZASU, ODPOCZYNKU NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, SPOTKANIA ZE ZNAJOMYMI. BĘDZIE RÓWNIEŻ OKAZJĄ DO ZAPREZENTOWANIA UMIEJĘTNOŚCI NASZYCH POCIECH SZERSZEJ PUBLICZNOŚCI, OKAZJĄ DO WYSTAPIENIA NA PRAWDZIWEJ SCENIE I NIESAMOWITYCH PRZEŻYĆ.ZACHĘCAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI,DZIADKÓW Z WNUKAMI,ORAZ ARTYSTÓW SOLOWYCH DO ZAPREZENTOWANIA SWOICH UMIEJĘTNOŚCI:WOKALNYCH,TANECZNYCH,RECYTATORSKICH,DO ZAPREZENTOWANIA RODZINNYCH PASJI I ZAINTERESOWAŃ.

     SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTYNU PRZEDSTAWIONY JEST NA PLAKACIE.

                                                                                    ZAPRASZAMY

                                       DYREKCJA I NAUCZYCIELE PRZEDSZKOLA „SŁONECZNE ELFY”