Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice,

W związku z faktem, że personel naszego przedszkola jest już po pierwszym szczepieniu przeciwko COVID-19, po konsultacji z Paniami, podjęliśmy wspólnie decyzję, że od dnia 15.03.2021r. zmieniamy zasady wprowadzania i przekazywania dziecka/dzieci wychowawcom w placówce. Wszystko oczywiście przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego (maseczka zakrywająca usta i nos,dezynfekcja rąk lub rękawiczki jednorazowe, dystans społeczny min. 1,5 m odległości) i to co równie ważne, w pomieszczeniu korytarza może przebywać jednocześnie 5 osób dorosłych + dzieci przyprowadzane do placówki lub zabierane z placówki.

W związku z powyższą zmianą istotnym jest, aby zapoznali się Państwo z aneksem do Procedury bezpieczeństwa w okresie epidemii COVID-19 obowiązującej na terenie Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy” Zajkowska,Woźniewski s.c. zamieszczonym na stronie internetowej i facebooku.

W celu samodzielnego otwierania drzwi do korytarza przedszkola, potrzebujecie Państwo kodu, który prześlemy za pośrednictwem wiadomości sms w dniach 13-14.03.2021.

P.S.

Drodzy rodzice, prosimy Państwa, w szczególności, o poranną cierpliwość, ponieważ ta zmiana może nieznacznie wydłużyć czas przekazywania dziecka Paniom wychowawczyniom, jednak jest niezmiernie ważna do tzw. choć częściowego powrotu do normalności.

Z poważaniem i życzeniami zdrowia

                                               Dyrekcja Przedszkola „SŁONECZNE ELFY”