Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Elfy” jako placówka wyłoniona w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego, będzie uczestniczyło w rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 na zasadach jakie obowiązują przedszkola samorządowe/oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych prowadzonych przez  Miasto Białystok. Postępowanie rekrutacyjne odbywa się z wykorzystaniem systemu informatycznego  w ustalonych terminach ,w oparciu o kryteria ustalone w ustawie z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo oświatowe(Dz. U. z 2017 r.,poz.59 ze zm. ) (kryteria ustawowe) oraz określone przez Radę Miasta Białystok (kryteria samorządowe).

Szczegóły rekrutacji na rok szkolny 2018/2019,w tym harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym oraz kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego ,dostępne są na stronie internetowej przedszkola w zakładce  REKRUTACJA-link do strony Urzędu Miejskiego w Białymstoku oraz do wglądu w przedszkolu.

                                                                         Dyrekcja Przedszkola Niepublicznego „Słoneczne Elfy”