Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                           REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

   Przedszkole Niepubliczne „Słoneczne Elfy”, jako placówka wyłoniona w konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego w okresie od 01 września 2021 roku do 31 sierpnia 2025 roku, będzie uczestniczyło aktualnie w rekrutacji na rok szkolny 2021/2022  na zasadach, jakie obowiązują przedszkola samorządowe/ oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok. Postępowanie rekrutacyjne odbywa się          z wykorzystaniem systemu informacyjnego w ustalonych terminach, w oparciu o kryteria ustalone w ustawie z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe ( Dz. U. z 2020r., poz. 910 ze zm.) ( kryteria ustawowe) oraz określone przez Radę Miasta Białystok ( kryteria samorządowe).

   Zasady rekrutacji na rok szkolny 2021/2022, w tym harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym, kryteria pierwszego i drugiego etapu postępowania rekrutacyjnego dostępne są na stronie internetowej www.bialystok.pl w zakładce Dla mieszkańców /Edukacja/ Rekrutacja, na stronie internetowej przedszkola        w zakładce Rekrutacja – link do powyższej strony oraz do wglądu w przedszkolu.