Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy, że pracownica przedszkola Słoneczne Elfy, u której stwierdzono pozytywny wynik na COVID-19, nie miała bezpośredniego kontaktu z wychowankami naszej placówki. W związku z tym, pracownica ta pozostaje w izolacji domowej do dnia 22.11.2020r. Z kolei wychowankowie i pozostali pracownicy przedszkola pozostają pod nadzorem epidemiologicznym, co oznacza, że nie przebywają w kwarantannie, a wymagają jedynie obserwacji objawów i mogą opuszczać miejsce swojego zamieszkania.

Stanowisko Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej o nadzorze epidemiologicznym wychowanków i rodziców, uzasadnia fakt, że pracownica z pozytywnym wynikiem na COVID-19, wykonywała obowiązki pracownicze w zabezpieczeniu, przestrzegając przy tym zasad reżimu sanitarnego.

W związku z powyższym, decyzja dyrekcji o zawieszeniu zajęć i zamknięciu placówki do dnia 20.11.2020r zostaje utrzymana.

Z poważaniem

Dyrekcja Przedszkola „SŁONECZNE ELFY”