Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                                                     Szanowni Rodzice

   W związku z rekrutacją do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022, która rozpocznie się 24 lutego 2021 roku, prosimy rodziców, który deklarują kontynuowanie wychowania przedszkolnego przez ich dzieci w Przedszkolu Niepublicznym „Słoneczne Elfy” Zajkowska Woźniewski s.c. do wypełniania i podpisania druków deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego.

       Druki będą dostępne do pobrania na stronie internetowej przedszkola oraz na facebooku placówki.(deklaracja kontynuacji)

   Należy je wypełnić, podpisać czytelnie oraz zwrócić do przedszkola w nieprzekraczalnym terminie do 17 lutego 2021 roku ( do godz. 15.00)

Drogą mailową na adres przedszkola( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) należy przesłać skan wypełnionego i podpisanego czytelnie dokumentu. Po wznowieniu zajęć w przedszkolu prosimy Państwa o dostarczenie oryginału deklaracji.

Można też wrzucić do skrzynki pocztowej przy drzwiach wejściowych.

W dniach 16 i 17 lutego można zwrócić osobiście w przedszkolu.

   Zgodnie z art. 153 ust.2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe ( Dz. U. z 2020r., poz. 910 ze zm.), rodzice dzieci przyjętych                 do danego publicznego przedszkola, danego oddziału przedszkolnego w publicznej szkole podstawowej lub danej publicznej innej formy wychowania przedszkolnego, corocznie składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, tym oddziale przedszkolnym w publicznej szkole podstawowej lub innej formie wychowania przedszkolnego, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego.

                                                                                                                                                                                                    Dyrekcja przedszkola